• Kobiece sesje zdjęciowe z końmi
  • Reklama i promocja produktu z końmi
  • Własna baza stajni i fotografów
  • Współpraca przy organizacji pokazów mody, eventów z udziałem koni

ZDJĘCIA Z KOŃMI – ZASADY WSPÓŁPRACY

REGULAMIN SESJI ZDJĘCIOWYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MMHORSES

 

Nasza PRACA jest PASJĄ, w której cenimy sobie profesjonalizm. Chcemy, abyś wiedziała wszystko na temat organizowanych przez nas sesji zdjęciowych.

Każda z nas jest wyjątkowa dlatego wycena sesji jest przygotowywana indywidualnie. Jeśli chcesz zapoznać się z ofertą napisz maila monika@mmhorses.pl

1.

Przed sesją otrzymujesz od nas umowę. Decyzja o skorzystaniu z niezapomnianej sesji zdjęciowej z końmi jest równoznaczna z akceptacją wszystkiego, co zawiera umowa. Stworzyłyśmy regulamin byś po kobiecemu zrozumiała o co w niej chodzi 😊

2.

Wszystkie fotografie, które Ci wręczymy poddajemy podstawowej obróbce graficznej. Pamiętaj proszę, że obróbka graficzna to nie domalowywanie uszkodzonego lakieru na paznokciach czy korekta nieestetycznych odrostów na włosach… Wszelkie takie graficzne zabiegi są jak najbardziej możliwe lecz dodatkowo płatne. Aby zaoszczędzić pieniądze sprawdź jak przygotować się do sesji.

3.

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, to znaczy, że widziałaś nasze zdjęcia i akceptujesz nasze twórcze dzieło. Nasze zdjęcia mają pokazać piękną Ciebie. Nie „bawimy się” w zdjęcia, na których nie poznasz nawet samej siebie 😉

4.

Czas jest dobrem, które jest nieodnawialne. Wiemy to i cenimy Twój i nasz CZAS. Jeśli zdarzy Ci się losowy przypadek, w którym musisz odmówić sesję nie ma problemu – nam też może się zdarzyć. Każda z nas ma jednorazową możliwość przesunięcia terminu sesji. Próba drugiej zmiany terminu wiąże się z przepadnięciem zaliczki.

5.

Zarezerwowanie terminu jest równoznaczne z wpłatą zaliczki czyli 50% wartości sesji na konto. W dniu sesji płacisz nam w gotówce pozostałe 50%.

Dane do kona :

MMhorses Monika Mehlich

Sikorki 1 , 44-120 Pyskowice

ING Bank : 83 1050 1285 1000 0092 3346 7183 w tytule podając tytuł “Sesja zdjęciowa” i podając termin sesji

6.

Jak możesz odebrać zdjęcia? To całkiem proste – nie musisz wychodzić z domu by pobrać zdjęcia – wysyłamy je za pośrednictwem Google dysk. Cenimy wygodę i dajemy możliwość ściągnięcia zdjęć z Internetu – jednym kliknięciem masz wszystkie zdjęcia u siebie na komputerze. Jeśli jednak wolisz pendrive lub płytę CD przygotujemy to dla Ciebie za dodatkową opłatą.

7.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie możesz doczekać się zdjęć po sesji. Pamiętaj jednak, że aby były one piękne i profesjonalne musisz dać nam troszkę czasu – na przygotowanie dla Ciebie ostatecznej wersji zdjęć mamy do 30 dni roboczych od dnia sesji.

8.

Nasze sesje zdjęciowe odbywają się w plenerze – wiesz jak to jest – przyroda rządzi się swoimi prawami, wszyscy musimy liczyć się z gryzącymi mrówkami czy kąsającymi komarami 🙂 A tak poważnie – sesje z końmi mają w sobie element ryzyka – to zwierzęta i tylko zwierzęta więc podczas takich sesji musisz być uważna. Zapewniamy obsługę asystenta, który będzie dbał o Twoje bezpieczeństwo, jednak prosimy Cię byś przed sesją przeczytała o czym należy pamiętać. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za Twoją nieuwagę, bądź kobiecą nieroztropność 😉

9.

Wiemy, jak to jest chcieć jak najszybciej pochwalić się, jak wspaniale spędziłaś czas i doskonale wiemy, że chcesz obwieścić światu, że miałaś sesję z końmi. Musisz jednak troszkę wyluzować i pamiętać, że cenimy nasz PROFESJONALIZM. Naszą rolą jest fotografowanie Ciebie i nie ma tu miejsca na robienie zdjęć przez osoby trzecie. Jeśli to będzie dla Ciebie bardzo ważne możemy na koniec „strzelić” sobie z Tobą selfie 😉

10.

Wykonane podczas sesji zdjęcia są dla Ciebie – możesz się nimi chwalić rodzinie i przyjaciołom a nawet wydrukować w dużym formacie i powiesić w ulubionym miejscu w domu– my również to uwielbiamy (a co? Niech wszyscy wiedzą jakie jesteśmy piękne!) Pamiętaj jednak, że to MMhorses jest wyłącznym właścicielem zdjęć – to znaczy, że nie możesz wykorzystywać naszych zdjęć na banery, reklamy czy billboardy itp.  (z całego serca Ci tego życzymy, robimy takie rzeczy ale wtedy na innych warunkach 😊 )

11.

Przed przystąpieniem do sesji widziałaś nasze portfolio. Chcemy dzielić się z innymi naszym fotograficznym dorobkiem i pokazywać piękno kobiet. Zgoda z naszym regulaminem jest równoznaczna z możliwością udostępnienia zdjęć z Tobą w mediach społecznościowych. Nie musisz się jednak martwić. Za każdym razem poprosimy o Twoją zgodę na udostępnienie konkretnego zdjęcia.

12.

A co z resztą nie obrobionych zdjęć?

Zawsze wybieramy zdjęcia, na których wyglądasz najpiękniej – dostajesz od nas pakiet zdjęć (w zależności, który wybrałaś)

  • ” Pony horse” – pakiet 5 zdjęć
  • Arabian horse” – pakiet 15 zdjęć
  • Fresian horse” – pakiet 20 zdjęć

Jeśli stwierdzisz, że Ci mało (kochamy to w kobietach, też tak często mamy) nie ma problemu – za dodatkową opłatą wysyłamy Ci dodatkowe zdjęcia. Masz na to 3 miesiące. Po tym czasie nieobrobione zdjęcia są kasowane.

13.

Szczęśliwa trzynastka – sesje zdjęciowe to coś jedynego w swoim rodzaju. Czas, który jest dany Tobie! Możesz także PODAROWAĆ TAKI CZAS NAJBLIŻSZEJ OSOBIE – mamie, przyjaciółce, żonie, kochance (hmmm… 😊 ) W MMhorses masz możliwość wykupienia bonu upominkowego na sesję zdjęciową z końmi, który jest ważny przez 6 miesięcy. Zgłaszasz się do nas telefonicznie bądź mailowo. Po wykonaniu przelewu wysyłamy zaproszenie na sesję zdjęciową w formie ekskluzywnej karty.

W razie wszelkich innych pytań zapraszamy do kontaktu: monika@mmhorses.pl

MONIKA MEHLICH


Monika Mehlich

 

Jestem Kobietą z PASJĄ.
Kocham konie, modę i sesje zdjęciowe. Wszystko, to łączę to w jedno –  MMhorses. To miejsce, w którym pokazuję jak dzięki pasji żyję z PASJĄ.

Życie bez PASJI jest niewybaczalne