[:pl]MMHORSES [:]

[:pl][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_custom_heading text=”MMHORSES – BO ŻYCIE BEZ PASJI JEST NIEWYBACZALNE” font_container=”tag:h3|text_align:center” google_fonts=”font_family:Libre%20Baskerville%3Aregular%2Citalic%2C700|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_column_text]

„Każdy człowiek powinien robić w życiu to, co kocha. To, do czego jest stworzony. Uwielbiam pokazywać światu  JAK DZIĘKI PASJI ŻYĆ Z PASJĄ.”

MM

[/vc_column_text][vc_single_image image=”17499″ img_size=”large” alignment=”center”][vc_empty_space][vc_separator color=”black”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Cześć! Nazywam się Monika Mehlich. Sama określam siebie jako kobieta z PASJĄ,

Pokazuję jak dzięki pasji żyć z pasją!

 Robię to, co kocham – pozuję do zdjęć z końmi oraz organizuję sesje zdjęciowe dla kobiet.

[/vc_column_text][vc_separator color=”black”][vc_empty_space][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space][vc_single_image image=”15385″ img_size=”large” alignment=”center”][vc_empty_space][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Na początku był… chaos. Historia MM.

[/vc_column_text][vc_column_text]Istnieje w psychologii zasada, mówiąca o tym, że w życiu dorosłym człowiek poszukuje tego, czego najbardziej brakowało mu w dzieciństwie. Ja zawsze chciałam mieć „swoją pasję”.

Kocham konie, od kiedy pamiętam. Zawsze mnie inspirowały i bardzo chciałam z nimi być, tak po prostu.  Zawsze marzyłam o tym, że któregoś dnia stanę się właścicielem swojej własnej stajni.

Jednak, jako dziecko wpajano mi, że „konie to niebezpieczne zwierzęta, i lepiej będzie, jak znajdę sobie inne zajęcie”. Uwierzyłam w to, żyjąc w przekonaniu, że konie nie są dla mnie.

Długo szukałam swojej „PASJI” zahaczając o modeling i reklamę produktu, jednak brakowało tego czegoś, co mnie pochłonie, da radość i wskaże drogę, którą mam pójść. Błądziłam.

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_empty_space][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Pasja jest życiem. MOIM życiem.

[/vc_column_text][vc_column_text]Kilka lat temu, za sprawą mężczyzny mojego życia, po raz pierwszy od bardzo długiego czasu znalazłam się w końskim stadzie:

„-ubieraj się, jedziemy do stajni…

-co… ?”

Zakochałam się w koniach, a raczej odkryłam tę miłość na nowo.  Poczułam, że żyję i zrozumiałam, czym tak naprawdę jest „pasja”.

To od koni wszystko się zaczęło. Od chwili, kiedy dziecięce marzenie stało się rzeczywistością, postanowiłam, że od teraz już zawsze będę ŻYĆ Z PASJĄ. Zawsze robić to, co kocham. Odkrywać siebie i swoje pasje. Stawiać cele i realizować marzenia. Czuć tą bezwarunkową radość w… byciu – tak po prostu, jak w stadzie koni.[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_empty_space][vc_empty_space][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”16868″ img_size=”medium” alignment=”center”][vc_empty_space][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space][vc_single_image image=”15417″ img_size=”medium” alignment=”center”][vc_empty_space][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Modeling, Marketing, Konie – narodziny MMhorses

[/vc_column_text][vc_column_text]Dzięki mojej miłości do koni zaczęłam odkrywać w czym jestem dobra. Zaczęłam rozwijać swoje umiejętności i uwalniać drzemiący we mnie potencjał.

Jako nastolatka brałam udział w pokazach mody i reklamowych sesjach zdjęciowych. Po kilku spontanicznych „pamiątkowych zdjęciach z końmi” zdałam sobie sprawę, że wciąż uwielbiam aparat (a on mnie). Pozowanie z końmi  sprawia mi ogromną radość.

W ten sposób powstał blog MMhorses, będący połączeniem moich pasji – marketingu, modelingu i koni.[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_aero_addons_buttons_box aero_addons_wrap_align=”center” aero_addons_element_1=”button” aero_addons_text1=”PORTFOLIO MM” aero_addons_link1=”url:http%3A%2F%2Fmmhorses.pl%2Fportfolio-monika-mehlich%2F||target:%20_blank|” aero_addons_border1=”yes” aero_addons_margin1=”#c9af79″ aero_addons_image2_size=”full”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_aero_addons_buttons_box aero_addons_wrap_align=”center” aero_addons_element_1=”button” aero_addons_text1=”SESJE ZDJĘCIOWE MM” aero_addons_link1=”url:http%3A%2F%2Fmmhorses.pl%2Fcategory%2Fmodeling%2Fsesje-zdjeciowe-mm%2F||target:%20_blank|” aero_addons_border1=”yes” aero_addons_image2_size=”full” css=”.vc_custom_1538657669143{margin-bottom: 20px !important;}”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_aero_addons_buttons_box aero_addons_wrap_align=”center” aero_addons_element_1=”button” aero_addons_text1=”MMboutique” aero_addons_link1=”url:http%3A%2F%2Fwww.MMboutique.pl||target:%20_blank|” aero_addons_border1=”yes” aero_addons_image2_size=”full” css=”.vc_custom_1538657610283{margin-bottom: 20px !important;}”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space][vc_empty_space][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Swoją PASJĄ dzielę się z innymi kobietami

[/vc_column_text][vc_column_text]Sesje zdjęciowe z końmi to coś, co uwielbiam robić – pozowanie do zdjęć w towarzystwie eleganckich zwierząt, to spełnienie moich marzeń.

Tą ideą zaczęłam dzielić się z innymi kobietami, by poprzez sesje zdjęciowe zauważyły SIEBIE. To, że są piękne, to że są silne. Chcę, żeby każda z kobiet widzących siebie na zdjęciach pomyślała: „Lubię siebie. Cholera! Naprawdę świetnie wyglądam!”

Kiedy wcielam się w rolę koordynatorki sesji zdjęciowej myślę sobie: kreuję to. To ma być odlot. Ona musi czuć się jak Gwiazda![/vc_column_text][vc_empty_space][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_aero_addons_buttons_box aero_addons_wrap_align=”center” aero_addons_element_1=”button” aero_addons_text1=”SESJE ZDJĘCIOWE Z KOŃMI DLA KOBIET” aero_addons_link1=”url:http%3A%2F%2Fmmhorses.pl%2Fgaleria%2F||target:%20_blank|” aero_addons_border1=”yes” aero_addons_margin1=”#c9af79″ aero_addons_image2_size=”full”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space][vc_empty_space][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space][vc_single_image image=”15286″ img_size=”medium” alignment=”center”][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_empty_space][vc_custom_heading text=”MM całkiem prywatnie i nie całkiem poważnie jest…” font_container=”tag:h3|text_align:center” google_fonts=”font_family:Libre%20Baskerville%3Aregular%2Citalic%2C700|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_custom_heading text=”…„gwiazdą„, żoną, i wulkanem energii” font_container=”tag:h3|text_align:center” google_fonts=”font_family:Libre%20Baskerville%3Aregular%2Citalic%2C700|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_empty_space][vc_separator color=”black”][vc_separator color=”black”][vc_single_image image=”14733″ img_size=”large” alignment=”center”][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/4″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_single_image image=”11943″ img_size=”large” alignment=”center”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_column_text]Jestem „gwiazdą” i to nie ulega dyskusji – uwielbiam błyszczeć i być w centrum uwagi.

Wybieram produkty, które są piękne i wysokiej jakości. Elegancja i klasa jest dla mnie podstawą.

Inspirują mnie prawdziwe damy i kobiety z pasją. Głównie otaczam się ludźmi, którzy wiedzą, czego chcą od życia.

Jestem jak wulkan energii i kobieta chaos równocześnie – wszystko na już, a najlepiej na wczoraj. Jeśli się czymś zajmuję, to musi mi to sprawiać frajdę, gdyż nie znoszę słowa i uczucia „muszę„.[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/4″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4”][vc_column_text]Uwielbiam swój dom i styl życia, który prowadzę. Zdecydowanie jestem fanką serialu „Ranczo”.

W mojej krwi płynie czosnek, a makaron mogłabym jeść tonami.

Nie pogardzę kieliszeczkiem czystej lub randką z „Johnnym W.” [/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_single_image image=”14555″ img_size=”medium” alignment=”center”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/4″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_single_image image=”14282″ img_size=”large” alignment=”center”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_column_text]Jestem szczęśliwą żoną wspaniałego mężczyzny.

To właśnie Najlepszy z Najlepszych zabrał mnie „do koni, o których wciąż mówiłam”. Gdyby nie ON, prawdopodobnie nigdy nie odkryłabym tego, co kocham. Każdej (fajnej) babce życzę takiego wspaniałego faceta! Ależ jestem szczęściarą!

Teraz to ja chcę pomagać – inspirować i motywować kobiety do działania, bo… ŻYCIE BEZ PASJI JEST NIEWYBACZALNE ![/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][:]