• Kobiece sesje zdjęciowe z końmi
  • Reklama i promocja produktu z końmi
  • Własna baza stajni i fotografów
  • Współpraca przy organizacji pokazów mody, eventów z udziałem koni

MM – bo życie bez PASJI jest niewybaczalne…

Każdy człowiek powinien robić w życiu to, co kocha. To, co go uskrzydla i ładuje jego baterie.

MM to ja –  Monika Mehlich. Określam samą siebie jako “kobieta z PASJĄ“.
Robię to, co kocham – żyję z PASJĄ. Uwielbiam spędzać czas w towarzystwie pięknych i majestatycznych zwierząt jakimi są konie. Poprzez zdjęcia pokazuję, jak dzięki pasji żyję z pasją.

Interesuje mnie fotografia koni w modzie i reklamie. Marzę, aby zostać reżyserką sesji zdjęciowych z końmi, a także o własnej stajni w której będę mogła po prostu być z nimi.

Uwielbiam inspirować i motywować kobiety do działania.

Na początku był… chaos. Historia MM.

Kiedyś przeczytałam, że w życiu dorosłym człowiek poszukuje tego, czego najbardziej brakowało mu w dzieciństwie. Ja zawsze chciałam mieć “swoją pasję”. Wydawało mi się, że wszyscy dokoła ją mają, a ja nie interesuję się niczym szczególnym.

Wydawało” mi się.

Kocham zwierzęta. Można powiedzieć, że ze zwierzętami się wychowałam. Jednak, od kiedy pamiętam to właśnie konie inspirowały mnie najbardziej. Zawsze chciałam z nimi być, tak po prostu.

Jednak, jako dziecko wpajano mi, że “konie to niebezpieczne zwierzęta, i lepiej będzie, jak znajdę sobie inne zajęcie”. Uwierzyłam w to.

Żyłam w przekonaniu, że konie nie są dla mnie. Długo więc szukałam swojej “PASJI“, brakowało mi tego czegoś, co totalnie mnie pochłonie, da radość i wskaże drogę, którą mam pójść.

Pasja jest życiem.

Zawsze powtarzam, że Wszechświat mi sprzyja.

Kilkanaście lat temu poznałam człowieka, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. To wizjoner, pasjonata. Dzięki niemu, po raz pierwszy od bardzo długiego czasu znalazłam się w końskim stadzie:

-ubieraj się, jedziemy do stajni…

– co… ja?

– No tak, załatwiłem Ci jazdę konną.

– Ale przecież ja…(tu włączyło mi się moje wymyślanie i kobiece stwarzanie )

– tak Ty.

Zakochałam się w koniach, a raczej odkryłam tę miłość na nowo.  Będąc wśród nich poczułam, że żyję całą sobą i zrozumiałam, czym tak naprawdę jest „pasja”.

To od koni wszystko się zaczęło. Od chwili, kiedy dziecięce marzenie stało się rzeczywistością, postanowiłam, że od teraz już zawsze będę ŻYĆ Z PASJĄ. Zawsze robić to, co kocham. Odkrywać siebie i swoje pasje. Stawiać cele i realizować marzenia. Czuć tą bezwarunkową radość w… byciu – tak po prostu, jak w stadzie koni.

MMhorses – Monika Mehlich i konie, lub też moda, marketing konie

Dzięki ogromnej PASJI do koni zaczęło mi “się chcieć”. Tak po prostu próbować wszystkiego. Pamiętam, jak po kilku kilku spontanicznych “pamiątkowych zdjęciach z końmi” zdałam sobie sprawę, że uwielbiam aparat -a on mnie. Zaczęłam udostępniać zdjęcia z końmi pokazując tak naprawdę jak dzięki PASJI żyję z PASJĄ. Przy tym kobiety w moim otoczeniu mówiły, że uwielbiają je oglądać, bo “je inspiruje”. To dodało mi skrzydeł. Zawsze wiedziałam, że inspirowanie i motywowanie mam we krwi. Po prostu odkryłam, co mogę dać od siebie innym ludziom – kobietom.

W ten sposób powstała strona MMhorses.pl, która jest albumem i połączeniem wszystkich pasji – koni, mody, reklamy a także psychologii.

Marzenia się spełnia.

Monika Mehlich