• Kobiece sesje zdjęciowe z końmi
  • Reklama i promocja produktu z końmi
  • Własna baza stajni i fotografów
  • Współpraca przy organizacji pokazów mody, eventów z udziałem koni

Kobieta z pasją to kobieta piękna właśnie dlatego, że spełnia się w tym, co daje jej radość, siłę, sens.

Małgorzata & Emil

“Pięknie jest mieć regularne rysy twarzy, pełne usta, talię osy, nogi do nieba. Jeszcze piękniej – ten uśmiech w kącikach ust, tę energię w ruchach, ten błysk w oku – które się biorą z pasji. Kobieta z pasją to kobieta piękna właśnie dlatego, że spełnia się w tym, co daje jej radość, siłę, sens. Myślę, że wewnętrzne piękno ma swoje źródło nie tylko w pasji, ale też w życiowej mądrości, dojrzałości, sumie doświadczeń, które nas wzbogacają i dzięki którym jesteśmy jedyne w swoim rodzaju. I jeszcze jedno, bez czego trudno mówić o pięknie – to, jak wielkie serce mamy dla innych. Kanony piękna, tego zewnętrznego, zmieniają się na przestrzeni dziejów, determinują je kultury i współrzędne geograficzne. Pasja, mądrość i miłość do świata – są zawsze i wszędzie tak samo piękne…”

“… coś o czym dawno zapomniałam…”

 Elżbieta & Ekwiwalencja

“Dziękuje Wam serdecznie.. uświadomiłyście mi coś o czym dawno zapomniałam…”

“…PASJA JEST ŻYCIEM…”

 Monika & Róża Pustyni

“Dla mnie PASJA jest życiem. To robienie codziennie tego, co się kocha i dzielenie się tym z światem.”

 “…pasjA TO To wewnętrzne źródło, które nadaje życiu kolor…”

 Paula & Whiskey

“Pasja to metafizyczna iskra, która każę nam ciągle poszukiwać, eksplorować i łamać granicę zarówno swoje jak i wszechświata. To wewnętrzne źródło, które nadaje życiu kolor, dla każdego przewidziany jest inny odcień, ale wszystkie barwy są wspaniałe. To typowo ludzka zawziętość i upartość, która wyróżnia nas jako rasę i jednocześnie sprawia, że nie ważne ile razy upadniemy, ważne ile razy wstaniemy i z wysoko podniesioną głową ruszymy do przodu.”

“…ZNAJDŹ CZAS, NA BYCIE SZCZĘŚLIWĄ…”

 Dagmara & Ekwiwalencja  

“Każdego dnia znajdź chwilę na zrobienie czegoś tylko dla siebie i bycie szczęśliwą.”

 “…dzięki pasji życie jest pełne emocji i uniesień…”

 Anna & Lenka

“Twórczym i wymagającym rodzaj ambicji jest dla mnie PASJA. Przynosi zmęczenie i niejednokrotnie porażki. Mimo to jest moim bogactwem, dzięki któremu życie jest pełne emocji i uniesień”

 “…PASJA TO SZCZĘŚCIE…”

 Anna & Chaber

“Szczęście jest podobne do motyla. Gdy za nim gonisz odlatuje i ukrywa się, gdy jednak dasz mu spokój zakradnie się z tyłu i usiądzie Ci na ramieniu”

“Kocham konie ponad życie, także zależałoby mi na sesji emocjonalnej i romantycznej. Chciałabym sobie zrobić prezent urodzinowy 😊”

“…TO PREZENT. PREZENT TYLKO DLA SIEBIE…”

 Anna & Czerkis

 a dla CIEBIE czym jest PASJA…?

MONIKA MEHLICH


Monika Mehlich

 

Jestem Kobietą z PASJĄ.
Kocham konie, modę i sesje zdjęciowe. Wszystko, to łączę to w jedno –  MMhorses. To miejsce, w którym pokazuję jak dzięki pasji żyję z PASJĄ.

Życie bez PASJI jest niewybaczalne