• Kobiece sesje zdjęciowe z końmi
  • Reklama i promocja produktu z końmi
  • Własna baza stajni i fotografów
  • Współpraca przy organizacji pokazów mody, eventów z udziałem koni

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI ZDJĘCIOWEJ Z KOŃMI?

W MMhorses wiemy, że każda kobieta jest piękna. Nie ma znaczenia wiek, waga, kolor oczu czy kolor włosów… Piękno jest w każdej z nas. A jeśli masz wątpliwości pozwól, że pracując z pasją, uchwycimy Twoje piękno na fotografii.

Zależy nam byś podczas sesji dobrze się czuła i była naturalna.

Oto kilka wskazówek, która pozwolą Ci cieszyć się niezapomnianą przygodą jaką jest sesja zdjęciowa w towarzystwie koni.

1. CZAS – sesja trwa około godziny i ważne jest by nikt Ci nie przeszkadzał.

Zorganizuj tak ten czas, byś nie musiała myśleć o dzieciach, zakupach, praniu, fakturach, projektach i o innych rzeczach, które mogą Cię stresować. Pamiętaj: to czas dla Ciebie i zasługujesz na to by w tym czasie myśleć o niebieskich migdałach.

 2. WŁOSY – to fantastyczny atrybut kobiecości.

Ułóż włosy tak byś dobrze się czuła. Lubisz długie i pofalowane – spraw by takie były. Wolisz spięte – upnij w ulubiony sposób. Najważniejsze by były zadbane (bez odrostów) i świeże (umyte). Co prawda odrost możemy usunąć komputerowo, ale z nieświeżymi włosami ciężko będzie coś zrobić.

3. MAKIJAŻ – w czasie sesji masz być sobą.

Lubisz mocny makijaż – pomaluj się tak jak lubisz. Pamiętaj by zabrać ze sobą puder i błyszczyk lub szminkę. Przydadzą się do drobnych poprawek podczas sesji. Wolisz siebie bez makijażu – też będzie super (pod warunkiem, że masz zadbaną cerę).

4. PAZNOKCIE – pamiętaj o zadbanych paznokciach.

Jeśli nie masz czasu na dobry manicure to zdecydowanie lepiej wyglądają naturalne paznokcie niż takie z wybrakowanym lakierem… 😉

5. UBIÓR – przygotuj do sesji 2 – 3 stylizacje. Pomyśl, jak chcesz wyglądać na zdjęciach.

Do zdjęć z końmi świetnie wyglądają dżinsy i koszula – to styl dziewczęcy i swobodny. Zwiewna, długa suknia wprowadza romantyczny nastrój. A może coś bardziej sexy – wystarczą odkryte plecy by efekt był zaskakujący. Ale tak naprawdę nie ma ograniczeń! Weź ze sobą te ubrania, w których chcesz być fotografowana i w których po prostu dobrze się czujesz.

PS nie zapomnij ich wyprasować
PS 2 pamiętaj też o odpowiedniej bieliźnie (najlepiej by była w kolorze cielistym i bezszwowa); chyba, że wolisz bez – to Twój czas i Ty masz się czuć dobrze 🙂

6. KOLORYSTYKA – pamiętaj, że sesja jest dla Ciebie. Być może masz swojego ulubionego konia, z którym chcesz mieć zdjęcia – ok, ale czy na pewno przemyślałaś to pod kątem zdjęć…?

Jeśli jesteś tego pewna, pamiętaj że to koń ma się dopasować do Ciebie, nie Ty do konia. Chodzi tu o sprzęt jeździecki. Zdarzyły się sytuacje w stylu – “koń ma niebieskie owijki i kantar, wiec muszę mieć niebieską sukienkę….”. Po czym kobieta przychodzi na sesję w niebieskiej sukienkce, które do niej nie pasuje lub w której ona nie czuje się dobrze. Zaraz, zaraz!  Czy na pewno o to w tym chodzi ? NIE. Pamiętaj że zespół MMhorses jest wyposażony w sprzęt jeździecki do zdjęć (eleganckie kantary czy ołowie w uniwersalnych kolorach) i to nie ty masz się dostosowywać do konia, tylko… koń ze swoim “ubiorem” do Ciebie.

7. TWÓJ KOMFORT – to Twój czas, więc zadbaj byś tego dnia czuła się dobrze.

Wyśpij się, zjedz coś lekkiego i zostaw tego dnia wszystkie problemy daleko od siebie 🙂

MONIKA MEHLICH


Monika Mehlich

 

Jestem Kobietą z PASJĄ.
Kocham konie, modę i sesje zdjęciowe. Wszystko, to łączę to w jedno –  MMhorses. To miejsce, w którym pokazuję jak dzięki pasji żyję z PASJĄ.

Życie bez PASJI jest niewybaczalne