FOTOGALERIA

“Pięknie jest mieć regularne rysy twarzy, pełne usta, talię osy, nogi do nieba. Jeszcze piękniej – ten uśmiech w kącikach ust, tę energię w ruchach, ten błysk w oku – które się biorą z pasji. Kobieta z pasją to kobieta piękna właśnie dlatego, że spełnia się w tym, co daje jej radość, siłę, sens. Myślę, że wewnętrzne piękno ma swoje źródło nie tylko w pasji, ale też w życiowej mądrości, dojrzałości, sumie doświadczeń, które nas wzbogacają i dzięki którym jesteśmy jedyne w swoim rodzaju. I jeszcze jedno, bez czego trudno mówić o pięknie – to, jak wielkie serce mamy dla innych. Kanony piękna, tego zewnętrznego, zmieniają się na przestrzeni dziejów, determinują je kultury i współrzędne geograficzne. Pasja, mądrość i miłość do świata – są zawsze i wszędzie tak samo piękne…”

“Dziękuje Wam serdecznie.. uświadomiłyście mi coś o czym dawno zapomniałam…”

“Każdego dnia znajdź chwilę na zrobienie czegoś tylko dla siebie i bycie szczęśliwą.”

“Dla mnie PASJA jest życiem. To robienie codziennie tego, co się kocha i dzielenie się tym z światem.”

“Twórczym i wymagającym rodzaj ambicji jest dla mnie PASJA. Przynosi zmęczenie i niejednokrotnie porażki. Mimo to jest moim bogactwem, dzięki któremu  życie jest pełne emocji i uniesień”

“Szczęście jest podobne do motyla. Gdy za nim gonisz odlatuje i ukrywa się, gdy jednak dasz mu spokój zakradnie się z tyłu i usiądzie Ci na ramieniu”