• Kobiece sesje zdjęciowe z końmi
  • Reklama i promocja produktu z końmi
  • Własna baza stajni i fotografów
  • Współpraca przy organizacji pokazów mody, eventów z udziałem koni

REKLAMA PRODUKTU Z KOŃMI – BANK LLOYDS

Lloyds Bank – brytyjski bank detaliczny z siedzibą w Londynie, należy do pięciu największych banków w Wielkiej Brytanii. Symbolem banku jest kary koń.

Reklama po polsku brzmiąca “Przy Tobie” przedstawia opowieść o długotrwałym wsparciu Lloyds Bank dla osób, firm i społeczności Wielkiej Brytanii. Prowadzi w podróż po kraju, od dramatycznego krajobrazu Brecon Beacons po mieszkalne ulice Stoke.

Czarny koń galopuje w przeszłości, odzwierciedlając bogatą historię kraju – HMS Victory w Portsmouth i nabrzeże Chatterley Whitfield niedaleko Stoke – wykazujące dziedzictwo i doświadczenie Lloyds Bank.

W centrum zainteresowania są klienci banku w różnych sytuacjach –

– ciężkie chwile (początek filmu – deszczowa sceneria, wiatr, strach w oczach dziewczyny),
– politykę, inwestycje państwowe – statek w tle, zakłady
– życie rodzinne (scena z osiedla domów, matka z dzieckiem)
– biznes (koń biegnący przez fabrykę samochodów).

Reklama przekazuje, że koń jest zawsze przy tobie i możesz na nim polegać – symbolizuje to duże doświadczenie banku, który wspiera swojego klienta.

Odbiorcy to ludzie młodzi i starzy, ze wszystkich dziedzin życia i ze wszystkich części Wielkiej Brytanii. W tle słychać obietnicę banku: ​​“wczoraj, dziś i jutro byliśmy i zawsze będziemy przy sobie”.

Lloyds Bank - By Your side

Lloyds Bank - By Your side BACKSTAGE

W produkcji klipu wzięły udział cztery konie, dorośli i dzieci, którzy nigdy nie mieli do czynienia z końmi. Zdjęcia były nagrywane nawet z grzbietu konia!

Koń jest tutaj symbolem odwagi, zaufania, wsparcia i niezależności. Równocześnie, jest również symbolem prestiżu, dlatego tak chętnie reklamodawcy wykorzystują jego wizerunek.

MONIKA MEHLICH


Monika Mehlich

 

Jestem Kobietą z PASJĄ.
Kocham konie, modę i sesje zdjęciowe. Wszystko, to łączę to w jedno –  MMhorses. To miejsce, w którym pokazuję jak dzięki pasji żyję z PASJĄ.

Życie bez PASJI jest niewybaczalne