• Kobiece sesje zdjęciowe z końmi
  • Reklama i promocja produktu z końmi
  • Własna baza stajni i fotografów
  • Współpraca przy organizacji pokazów mody, eventów z udziałem koni

REKLAMOWA SESJA Z KONIEM – „Ulice nas wychowały, a konie uratowały.” Kampania reklama CCC

W kampanii reklamowej marek z CCC na sezon wiosna-lato 2022 gwiazdami zostali współzałożyciele grupy Compton Cowboys, Randy i Stona, a także konie, które wykupione zostały są z aukcji przeznaczonej na rzeź. Członkowie grupy Compton Cowboys promując jeździectwo, działają rzecz lokalnej społeczności w kalifornijskim Compton.

Jesteśmy tu, gdzie jesteśmy, dzięki koniom. Zmieniamy życie dzieciaków, pokazując im, jak fajnie być zaangażowanym w życie lokalnej społeczności. Wiele osób nie dostało takiej szansy. Z ulic Compton trafili do więzienia, uzależnili się od narkotyków albo już nie żyją. Żeby uzdrowić naszą społeczność, uczymy kolejne pokolenie jeździectwa, żeby nasze dzieciaki wyrosły na porządnych ludzi. Ratując konie, opiekując się nimi i dając im nowe życie, kowboje zyskują cel w życiu, dając nadzieję całej społeczności

– opowiada jeden z kowbojów, Hook.

CCC oferuje linie wiodących marek sportowych: Champion – gdzie dominują bluzy, t-shirty, plecaki i nerki, Reebook, Puma Fila głównie buty.

Pod koniec lat 90. XX wieku grupa kolegów stworzyła grupę Compton Cowboys. Wykorzystując kulturę jeździecką, zwalczają negatywne stereotypy na temat społeczności etnicznych kalifornijskiego Compton. Ich motto brzmi: „Streets raised us. Horses saved us” („Ulice nas wychowały, a konie uratowały”).

Kampania reklamowa i źródło zdjęć CCC

Zdjęcia: Harrison Boyce
Modele z grupy Compton Cowboys: Randy Savv, Stone Mane, Mia Rae, Caleb, Dylan, Eniola Abioro, Izzy, Jackie

Tekst niniejszego artykułu oparto na tym źródle.

MONIKA MEHLICH


Monika Mehlich

 

Jestem Kobietą z PASJĄ.
Kocham konie, modę i sesje zdjęciowe. Wszystko, to łączę to w jedno –  MMhorses. To miejsce, w którym pokazuję jak dzięki pasji żyję z PASJĄ.

Życie bez PASJI jest niewybaczalne