GDZIE ODBYWA SIĘ SESJA ZDJĘCIOWA Z KOŃMI?

Stajnie partnerskie MMhorses głównie znajdują się na Śląsku. Każda z nich jest inna i wyjątkowa.

W zależności od okoliczności (miejsce zamieszkania modelki, dostępność koni, pogoda) wybieramy odpowiednie miejsce do zdjęć. W naszej bazie mamy sporo stajni, jednak, żeby zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa i obsługi koni w czasie sesji współpracujemy tylko z najlepszymi.

Wśród nich:

Lukasyna – wolność i natura w centrum miasta

Natura i miasto? Ależ tak! Znajdująca się w Gliwicach stajnia, wyróżnia się dużą przestrzenią z pięknymi widokami. Tu czas płynie wolno, a konie delektują się wolnością. Wspaniałe miejsce do naturalnych i swobodnych sesji zdjęciowych w plenerze.

Sesja zdjęciowa MM w Ośrodku Jeździeckim Lukasyna

Ranczo Baranówka – nowoczesny klimat w wiejskich okolicznościach

Cisza, spokój i las… a wraz z nim przepiękna nowoczesna stajnia z restauracją i hotelem. Stajnia w Nowej Wsi Tworoskiej jest idealna do zdjęć rodzinnych i ślubnych. Dysponuje niewielkim, za to bardzo zróżnicowanym stadem pod względem wysokości koni. Prześliczna architektura stajni i sąsiadujących zabudowań stwarza niepowtarzalny klimat.

Dedykowana sesja zdjęciowa w Ranczo Baranówka

Stajnia Czerkis – miejsce, gdzie mieszka elegancka Ekwiwalencja

Niezaprzeczalnym faktem jest to, że nie każdy koń nadaje się do sesji zdjęciowej. To musi być partner który, charakteryzuje się cierpliwością, spokojem a do tego… musi być piękny. W Wielowsi mieszka najpiękniejsza końska modelka – Ekwiwalencja, która jest doskonałą partnerką podczas eleganckich sesji zdjęciowych z kobietami.

Dedykowana sesja zdjęciowa w Stajni Czerkis

Zapraszamy na sesje zdjęciowe z końmi na Śląsku.

Duet kobiet z PASJĄ.

Dagmara Krzywicka: dagmara@mmhorses.pl

Monika Mehlich: monika@mmhorses.pl

Tags