• Kobiece sesje zdjęciowe z końmi
  • Reklama i promocja produktu z końmi
  • Własna baza stajni i fotografów
  • Współpraca przy organizacji pokazów mody, eventów z udziałem koni

GDZIE ODBYWA SIĘ SESJA ZDJĘCIOWA Z KOŃMI?

Stajnie partnerskie MMhorses głównie znajdują się na Śląsku. Każda z nich jest inna i wyjątkowa.

W zależności od okoliczności (miejsce zamieszkania modelki, dostępność koni, pogoda) wybieramy odpowiednie miejsce do zdjęć. W naszej bazie mamy sporo stajni, jednak, żeby zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa i obsługi koni w czasie sesji współpracujemy tylko z najlepszymi.

Wśród nich:

Stajnia Czerkis – miejsce, gdzie mieszka elegancka Ekwiwalencja

Niezaprzeczalnym faktem jest to, że nie każdy koń nadaje się do sesji zdjęciowej. To musi być partner który, charakteryzuje się cierpliwością, spokojem a do tego… musi być piękny. W Wielowsi mieszka najpiękniejsza końska modelka – Ekwiwalencja, która jest doskonałą partnerką podczas eleganckich sesji zdjęciowych z kobietami.

Dedykowana sesja zdjęciowa w Stajni Czerkis

Stajnia Czarna Róża – pustynia w Polsce? TAK!

MMhorses wyróżnia to, że sesje odbywają się w różnych miejscach, nawet na pustyni! Wraz ze stajnią Czarna Róża organizujemy klimatyczne sesje na Pustyni Błędowskiej. Dodatkową atrakcją jest sam transport w to magiczne miejsce – bryczką zaprzęgniętą Tinkerami!

Sesja zdjęciowa na Pustyni Błędowskiej organizowana przy współpracy ze stajnią Czarna Róża

Ranczo Baranówka – nowoczesny klimat w wiejskich okolicznościach

Cisza, spokój i las… a wraz z nim przepiękna nowoczesna stajnia z restauracją i hotelem. Stajnia w Nowej Wsi Tworoskiej jest idealna do zdjęć rodzinnych i ślubnych. Dysponuje niewielkim, za to bardzo zróżnicowanym stadem pod względem wysokości koni. Prześliczna architektura stajni i sąsiadujących zabudowań stwarza niepowtarzalny klimat.

Dedykowana sesja zdjęciowa w Ranczo Baranówka

Lukasyna – wolność i natura w centrum miasta

Natura i miasto? Ależ tak! Znajdująca się w Gliwicach stajnia, wyróżnia się dużą przestrzenią z pięknymi widokami. Tu czas płynie wolno, a konie delektują się wolnością. Wspaniałe miejsce do naturalnych i swobodnych sesji zdjęciowych w plenerze.

Sesja zdjęciowa MM w Ośrodku Jeździeckim Lukasyna

Oferta i cennik sesji indywidualnych tel: +48 661451212 mail monika@mmhorses.pl

MONIKA MEHLICH


Monika Mehlich

 

Jestem Kobietą z PASJĄ.
Kocham konie, modę i sesje zdjęciowe. Wszystko, to łączę to w jedno –  MMhorses. To miejsce, w którym pokazuję jak dzięki pasji żyję z PASJĄ.

Życie bez PASJI jest niewybaczalne