JAK WYGLĄDA SESJA ZDJĘCIOWA Z KOŃMI W PRAKTYCE?

Sesje zdjęciowe z końmi to coś, co uwielbiam robić – pozowanie do zdjęć w towarzystwie eleganckich zwierząt, to spełnienie moich marzeń.

Tą ideą zaczęłam dzielić się z innymi kobietami, by poprzez sesje zdjęciowe zauważyły SIEBIE. To, że są piękne, to że są silne. Chcę, żeby każda z kobiet widzących siebie na zdjęciach pomyślała: „Lubię siebie. Cholera! Naprawdę świetnie wyglądam!”

Kiedy wcielam się w rolę koordynatorki sesji zdjęciowej myślę sobie: kreuję to. To ma być odlot. Ona musi czuć się jak Gwiazda!

Monika Mehlich

Ten post został stworzony po to byś była przygotowana. Mówi się, że czas na przygotowanie jest ważniejszy niż samo działanie….

1.

CZAS to coś, co jest nieodwracalne, dlatego bardzo cenimy każdą chwilę. We wskazane miejsce przyjeżdżasz 30 minut wcześniej – czyli np. sesja zaczyna się o 10:00 – Ty jesteś 9:30 na miejscu.

DLACZEGO?

Ano dlatego moja droga, że zaczynamy od takich spraw jak umowa, kwestie finansowe, sprawdzamy jakie masz kreacje i budujemy wspólną wizję zdjęć.

To też moment dla Ciebie, żeby ewentualnie poprawić makijaż i przebrać się. Dodatkowo udzielamy Ci podstawowych informacji o bezpieczeństwie podczas pracy z końmi – PAMIĘTAJ jednak, że przed sesją masz obowiązek przeczytać wpis „Bezpieczeństwo podczas sesji”

2. 

W trakcie trwania sesji są z Tobą 3 kobiety – koordynatorka, fotografka oraz asystentka odpowiedzialna za konia. Przyzwyczaj się do tego, że jesteś  w centrum uwagi.

TAK TAK, to doskonała okazja by przez chwilę poczuć się jak prawdziwa Gwiazda!

Często jest tak, że na fotografa spada obowiązek wszystkiego – myślenia o minie i pozach modelki, czy coś nie zakłóca kadru w tle i do tego jeszcze koń. Koń, któremu zrobić naprawdę dobre zdjęcie (w połączeniu z modelką) jest bardzo trudne. Właśnie dlatego robię, to co robię. Skupiam się na tym, co “niewidoczne” w obiektywie. Jestem partnerem i dodatkowymi oczami Dagmary. Kiedy ja dbam o szczegóły, nasza modelka naprawdę może się odprężyć.

Monika Mehlich

3. 

Sesja z koniem trwa max godzinę.

Dlaczego godzinę? Ponieważ dłuższa „eksploatacja” konia sprawia, że robi się on zmęczony i poddenerwowany. Dla Ciebie to też będzie przeżycie – przyjemności i ekscytacje dawkujemy powoli i z umiarem 🙂

Rola asystentki jest nieoceniona. To osoba mająca niesamowite doświadczenie w postępowaniu z końmi. Asystentka czuwa nad koniem, a także dba o bezpieczeństwo modelki i całego zespołu. Bez asystenta nie ma sesji MMhorses.

Monika Mehlich

4. 

Po zdjęciach będziesz miała chwilę dla siebie – wykorzystaj ją na niezbędne rzeczy (przebranie, woda, toaleta, itp). Daruj sobie telefon – fejsa i resztę innych spraw. Świat naprawdę się nie zawali, a zależy nam na dobrej organizacji. Poza tym chcemy byś była w dobrym nastroju – sprawy domowe zostaw na ten czas na boku. To Twoja chwila!

My w tym czasie sprzątamy, zbieramy sprzęt i wszystkie gadżety oraz siebie 😊.

Na koniec jest też chwila, by zrobić razem pamiątkowe zdjęcie…

5. 

…a teraz nie pozostaje nic innego, jak delektować się przeżytymi chwilami z nami i z naszymi końskimi przyjaciółmi oraz cierpliwie czekać na efekty naszej wspólnej pracy.

Czekamy na Ciebie.

Kobiecy zespół MMhorses Monika Mehlich & Dagmara Krzywicka

Sesje zdjęciowe z końmi monika@mmhorses.pl +48 661 451 212

Tags

Każda z nas marzy o tym, by odkryć PIĘKNIEJSZĄ część siebie.

Pozwól nam zabrać Cię na niezapomnianą przygodę jaką jest sesja zdjęciowa w towarzystwie koni…

Nie ma znaczenia czy jeździsz konno i czy masz doświadczenie w przebywaniu z tymi niezwykle eleganckimi zwierzętami. Zaufaj nam, a efektem wspólnie spędzonego czasu będą fotografie, na których uchwycimy Twoje piękno!

dla kogo?

 Sesje z końmi to produkt dla Ciebie. Kobiety, która chce poczuć się pięknie i wyjątkowo

Autorski produkt MMhorses skierowany jest przede wszystkim dla  kobiety. Znając jednak kobiecą naturę i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientek realizujemy również:

 • sesje ślubne, par
 • sesje rodzinne
 • sesje biznesowe

OFERTA MMHORSES

 To, co wybierasz zależy od Ciebie – PAKIETY 

Możesz wybrać pakiet dla siebie:

 • Pony horse” – pakiet 5 zdjęć w wysokim formacie, czas 1 godzina
 • Arabian horse” – pakiet 15 zdjęć w wysokim formacie, czas 2 godziny
 • Fresian horse” – pakiet 20 zdjęć w wysokim formacie, czas 3 godziny
 • Sesja zdjęciowa na pustyni wraz z przejazdem bryczką – pakiet 20 zdjęć w wysokim formacie, czas 2,5 godziny
 • Sesja zdjęciowa z własnym koniem – pakiet 10 zdjęć w wysokim formacie, czas 1 godzina, dojazd powyżej 10 km od Pyskowic 44-100, płatny dodatkowo. UWAGA! W przypadku sesji z własnym koniem nie zapewniam pomocy asystenta konia!

 

Oferta i cennik sesji indywidualnych tel: +48 661451212 mail monika@mmhorses.pl

OFERTA – miejsca sesji zdjęciowej

 Twoje wymarzone miejsce na sesje zdjęciową z koniem – STAJNIE  

MMhorses współpracuje z kilkoma zaufanymi stajniami. Twoja sesja może odbyć się:

 • na ranczu – w stadzie koni
 • na pustyni
 • w prywatnej stajni w eleganckim klimacie

EKSKLUZYWNY PREZENT

 Czy często zdarza Ci się szukać prezentu… jedynego w swoim rodzaju?

Sesja zdjęciowa z końmi, to idealny pomysł na nietypowy prezent:

 • możesz podarować bliskiej Ci osobie – swojej kobiecie, mamie, przyjaciółce, chrześnicy itp. 
 • możesz… sama być prezentem niespodzianką i zdjęcia z sesji podarować ukochanemu mężczyźnie 🙂
 • możecie obdarować siebie nawzajem – pozując razem do sesji

Bon ważny przez 6 miesięcy. Oferta i cennik tel: +48 661451212 mail monika@mmhorses.pl

zOBACZ, W JAKI SPOSÓB POKAZUJEMY KOBIECE PIĘKNO

 Kobieta z PASJĄ – fotogaleria 

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO TEGO WSPANIAŁEGO DNIA?

 Przygotuj się odpowiednio do sesji z końmi!

Przed sesją koniecznie sprawdź  nasz poradnik w którym zawarte jest wszystko co powinnaś wiedzieć o sesjach zdjęciowych z końmi. To ważne, abyś mogła jak najlepiej przygotować się do tego niezapomnianego dnia. 

POZNAJ NAS

 Kobiety z PASJĄ dla kobiet – duet MMhorses

Uwierz w siebie robiąc rzeczy, których nigdy dotąd nie robiłaś…

Monika Mehlich & Dagmara Krzywicka

 AUTORKA BLOGA PROJEKTU, ORGANIZATORKA  SESJI, PASJONATKA

Monika Mehlich

Sesje zdjęciowe z końmi to coś, co uwielbiam robić – pozowanie do zdjęć w towarzystwie eleganckich zwierząt, to spełnienie moich marzeń.

Tą ideą zaczęłam dzielić się z innymi kobietami, by poprzez sesje zdjęciowe zauważyły SIEBIE. To, że są piękne, to że są silne. Chcę, żeby każda z kobiet widzących siebie na zdjęciach pomyślała: „Lubię siebie. Cholera! Naprawdę świetnie wyglądam!”

Kiedy wcielam się w rolę koordynatorki sesji zdjęciowej myślę sobie: kreuję to. To ma być odlot. Ona musi czuć się jak Gwiazda!

 FOTOGRAFKA, PASJONATKA

Dagmara Krzywicka

Uwielbiam otaczający nas świat. Ludzie, drzewa i kwiaty, zwierzęta… Wszystko jest fascynujące! Gdy jesteś uważna to, wszędzie możesz znaleźć coś pięknego. Aparat fotograficzny jest dla mnie magicznym narzędziem, dzięki któremu mogę dzielić się z innymi efektami mojej przygody w poszukiwaniu piękna.

Współpraca z niesamowicie inspirującą Moniką dała początek projektowi “Sesje z końmi dla kobiet”. Razem, z niegasnącą PASJĄ, tworzymy zdjęcia – niezwykłe, w całkiem zwyczajnym świecie 😉