• Kobiece sesje zdjęciowe z końmi
  • Reklama i promocja produktu z końmi
  • Własna baza stajni i fotografów
  • Współpraca przy organizacji pokazów mody, eventów z udziałem koni

JAK WYGLĄDA SESJA ZDJĘCIOWA Z KOŃMI W PRAKTYCE?

Sesje zdjęciowe z końmi to coś, co uwielbiam robić – pozowanie do zdjęć w towarzystwie eleganckich zwierząt, to spełnienie moich marzeń.

Tą ideą zaczęłam dzielić się z innymi kobietami, by poprzez sesje zdjęciowe zauważyły SIEBIE. To, że są piękne, to że są silne. Chcę, żeby każda z kobiet widzących siebie na zdjęciach pomyślała: „Lubię siebie. Cholera! Naprawdę świetnie wyglądam!”

Kiedy wcielam się w rolę koordynatorki sesji zdjęciowej myślę sobie: kreuję to. To ma być odlot. Ona musi czuć się jak Gwiazda!

Monika Mehlich

Ten post został stworzony po to byś była przygotowana. Mówi się, że czas na przygotowanie jest ważniejszy niż samo działanie….

1.

CZAS to coś, co jest nieodwracalne, dlatego bardzo cenimy każdą chwilę. We wskazane miejsce przyjeżdżasz 30 minut wcześniej – czyli np. sesja zaczyna się o 10:00 – Ty jesteś 9:30 na miejscu.

DLACZEGO?

Ano dlatego moja droga, że zaczynamy od takich spraw jak umowa, kwestie finansowe, sprawdzamy jakie masz kreacje i budujemy wspólną wizję zdjęć.

To też moment dla Ciebie, żeby ewentualnie poprawić makijaż i przebrać się. Dodatkowo udzielamy Ci podstawowych informacji o bezpieczeństwie podczas pracy z końmi – PAMIĘTAJ jednak, że przed sesją masz obowiązek przeczytać wpis „Bezpieczeństwo podczas sesji”

2. 

W trakcie trwania sesji są z Tobą 3 kobiety – koordynatorka, fotografka oraz asystentka odpowiedzialna za konia. Przyzwyczaj się do tego, że jesteś  w centrum uwagi.

TAK TAK, to doskonała okazja by przez chwilę poczuć się jak prawdziwa Gwiazda!

Często jest tak, że na fotografa spada obowiązek wszystkiego – myślenia o minie i pozach modelki, czy coś nie zakłóca kadru w tle i do tego jeszcze koń. Koń, któremu zrobić naprawdę dobre zdjęcie (w połączeniu z modelką) jest bardzo trudne. Właśnie dlatego robię, to co robię. Skupiam się na tym, co “niewidoczne” w obiektywie. Jestem partnerem i dodatkowymi oczami Dagmary. Kiedy ja dbam o szczegóły, nasza modelka naprawdę może się odprężyć.

Monika Mehlich

3. 

Sesja z koniem trwa max godzinę.

Dlaczego godzinę? Ponieważ dłuższa „eksploatacja” konia sprawia, że robi się on zmęczony i poddenerwowany. Dla Ciebie to też będzie przeżycie – przyjemności i ekscytacje dawkujemy powoli i z umiarem 🙂

Rola asystentki jest nieoceniona. To osoba mająca niesamowite doświadczenie w postępowaniu z końmi. Asystentka czuwa nad koniem, a także dba o bezpieczeństwo modelki i całego zespołu. Bez asystenta nie ma sesji MMhorses.

Monika Mehlich

4. 

Po zdjęciach będziesz miała chwilę dla siebie – wykorzystaj ją na niezbędne rzeczy (przebranie, woda, toaleta, itp). Daruj sobie telefon – fejsa i resztę innych spraw. Świat naprawdę się nie zawali, a zależy nam na dobrej organizacji. Poza tym chcemy byś była w dobrym nastroju – sprawy domowe zostaw na ten czas na boku. To Twoja chwila!

My w tym czasie sprzątamy, zbieramy sprzęt i wszystkie gadżety oraz siebie 😊.

Na koniec jest też chwila, by zrobić razem pamiątkowe zdjęcie…

5. 

…a teraz nie pozostaje nic innego, jak delektować się przeżytymi chwilami z nami i z naszymi końskimi przyjaciółmi oraz cierpliwie czekać na efekty naszej wspólnej pracy.

Czekamy na Ciebie.

Kobiecy zespół MMhorses Monika Mehlich & Dagmara Krzywicka

Sesje zdjęciowe z końmi monika@mmhorses.pl +48 661 451 212

MONIKA MEHLICH


Monika Mehlich

 

Jestem Kobietą z PASJĄ.
Kocham konie, modę i sesje zdjęciowe. Wszystko, to łączę to w jedno –  MMhorses. To miejsce, w którym pokazuję jak dzięki pasji żyję z PASJĄ.

Życie bez PASJI jest niewybaczalne