JAK WYGLĄDA SESJA ZDJĘCIOWA Z KOŃMI W PRAKTYCE?

[:pl][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Sesje zdjęciowe z końmi to coś, co uwielbiam robić – pozowanie do zdjęć w towarzystwie eleganckich zwierząt, to spełnienie moich marzeń.

Tą ideą zaczęłam dzielić się z innymi kobietami, by poprzez sesje zdjęciowe zauważyły SIEBIE. To, że są piękne, to że są silne. Chcę, żeby każda z kobiet widzących siebie na zdjęciach pomyślała: „Lubię siebie. Cholera! Naprawdę świetnie wyglądam!”

Kiedy wcielam się w rolę koordynatorki sesji zdjęciowej myślę sobie: kreuję to. To ma być odlot. Ona musi czuć się jak Gwiazda!

Monika Mehlich

[/vc_column_text][vc_single_image image=”15571″ img_size=”medium” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_column_text]

Ten post został stworzony po to byś była przygotowana. Mówi się, że czas na przygotowanie jest ważniejszy niż samo działanie….

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_column_text]

1.

CZAS to coś, co jest nieodwracalne, dlatego bardzo cenimy każdą chwilę. We wskazane miejsce przyjeżdżasz 30 minut wcześniej – czyli np. sesja zaczyna się o 10:00 – Ty jesteś 9:30 na miejscu.

DLACZEGO?

Ano dlatego moja droga, że zaczynamy od takich spraw jak umowa, kwestie finansowe, sprawdzamy jakie masz kreacje i budujemy wspólną wizję zdjęć.

To też moment dla Ciebie, żeby ewentualnie poprawić makijaż i przebrać się. Dodatkowo udzielamy Ci podstawowych informacji o bezpieczeństwie podczas pracy z końmi – PAMIĘTAJ jednak, że przed sesją masz obowiązek przeczytać wpis „Bezpieczeństwo podczas sesji”

[/vc_column_text][vc_single_image image=”15569″ img_size=”medium” alignment=”center”][vc_single_image image=”15589″ img_size=”medium” alignment=”center”][vc_column_text]

2. 

W trakcie trwania sesji są z Tobą 3 kobiety – koordynatorka, fotografka oraz asystentka odpowiedzialna za konia. Przyzwyczaj się do tego, że jesteś  w centrum uwagi.

TAK TAK, to doskonała okazja by przez chwilę poczuć się jak prawdziwa Gwiazda!

[/vc_column_text][vc_single_image image=”15570″ img_size=”medium” alignment=”center”][vc_column_text]

Często jest tak, że na fotografa spada obowiązek wszystkiego – myślenia o minie i pozach modelki, czy coś nie zakłóca kadru w tle i do tego jeszcze koń. Koń, któremu zrobić naprawdę dobre zdjęcie (w połączeniu z modelką) jest bardzo trudne. Właśnie dlatego robię, to co robię. Skupiam się na tym, co „niewidoczne” w obiektywie. Jestem partnerem i dodatkowymi oczami Dagmary. Kiedy ja dbam o szczegóły, nasza modelka naprawdę może się odprężyć.

Monika Mehlich

[/vc_column_text][vc_single_image image=”15592″ img_size=”medium” alignment=”center”][vc_column_text]

3. 

Sesja z koniem trwa max godzinę.

Dlaczego godzinę? Ponieważ dłuższa „eksploatacja” konia sprawia, że robi się on zmęczony i poddenerwowany. Dla Ciebie to też będzie przeżycie – przyjemności i ekscytacje dawkujemy powoli i z umiarem 🙂

[/vc_column_text][vc_single_image image=”15572″ img_size=”medium” alignment=”center”][vc_column_text]

Rola asystentki jest nieoceniona. To osoba mająca niesamowite doświadczenie w postępowaniu z końmi. Asystentka czuwa nad koniem, a także dba o bezpieczeństwo modelki i całego zespołu. Bez asystenta nie ma sesji MMhorses.

Monika Mehlich

[/vc_column_text][vc_single_image image=”15585″ img_size=”medium” alignment=”center”][vc_column_text]

4. 

Po zdjęciach będziesz miała chwilę dla siebie – wykorzystaj ją na niezbędne rzeczy (przebranie, woda, toaleta, itp). Daruj sobie telefon – fejsa i resztę innych spraw. Świat naprawdę się nie zawali, a zależy nam na dobrej organizacji. Poza tym chcemy byś była w dobrym nastroju – sprawy domowe zostaw na ten czas na boku. To Twoja chwila!

My w tym czasie sprzątamy, zbieramy sprzęt i wszystkie gadżety oraz siebie 😊.

Na koniec jest też chwila, by zrobić razem pamiątkowe zdjęcie…

[/vc_column_text][vc_single_image image=”15577″ img_size=”medium” alignment=”center”][vc_column_text]

5. 

…a teraz nie pozostaje nic innego, jak delektować się przeżytymi chwilami z nami i z naszymi końskimi przyjaciółmi oraz cierpliwie czekać na efekty naszej wspólnej pracy.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”15578″ img_size=”medium” alignment=”center”][vc_column_text]Czekamy na Ciebie.

Kobiecy zespół MMhorses Monika Mehlich & Dagmara Krzywicka

Sesje zdjęciowe z końmi monika@mmhorses.pl +48 661 451 212[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][:]

Tags