• Kobiece sesje zdjęciowe z końmi
  • Reklama i promocja produktu z końmi
  • Własna baza stajni i fotografów
  • Współpraca przy organizacji pokazów mody, eventów z udziałem koni

MARKETING PRODUKTU Z KOŃMI: KAMPANIA LONGCHAMP

Longchamp – kolejna luksusowa francuska marka, której symbolem stał się koń. Jak pisałam w poprzednich artykułach, koń w reklamach to symbol elegancji, luksusu, dynamiki i energii. Nic więc dziwnego, że producent ekskluzywnych wyrobów skórzanych wykorzystuje wizerunek tego pięknego zwierzęcia w swojej kampanii reklamowej.

Z okazji 70. rocznicy powstania firmy, powstał jednominutowy spot reklamowy “The Encounter” (w tłumaczeniu „spotkanie”) w reżyserii Johna Christophera.

Kadry “The Encounter”

Całość filmu wyszła bardzo naturalnie, zwłaszcza że koń galopuje “wolny“.  Bez zbędnych dodatków – siodła czy uprzęży. Pomiędzy modelką i ambasadorką marki zarazem – Kendall Janner jest widoczna prawdziwa nić porozumienia. Relacja, która nie jest wymuszona, a prawdziwa. Zapewne wynika to z tego, że oprócz modelingu Kendrall jest zakochana w… koniach. To pokazuje jak ważne jest, by film reklamowy z udziałem zwierząt był naturalny, by modelki wiedziały jak pozować z tak wyjątkowymi (i całkiem niełatwymi) partnerami zdjęciowymi jak konie.

MONIKA MEHLICH


Monika Mehlich

 

Jestem Kobietą z PASJĄ.
Kocham konie, modę i sesje zdjęciowe. Wszystko, to łączę to w jedno –  MMhorses. To miejsce, w którym pokazuję jak dzięki pasji żyję z PASJĄ.

Życie bez PASJI jest niewybaczalne