REKLAMA PRODUKTU Z KOŃMI – DBAJ O SWÓJ KOŃSKI WŁOS

Zanim dziewczynka stanie się kobietą, często, (choć nie zawsze) bawi się lalkami. Ma swoją ulubioną, którą ubiera, czesze i dba o nią jak o prawdziwe dziecko. My – kobiety mamy to już we krwi. Potrzeba piękna i instynkt macierzyński wpisany jest w nasze kobiece życie.

Ta sama miłość odnosi się do naszych zwierzaków – kotów, psów a nawet…koni.  Wystarczy rozejrzeć się w stajni – czyż nie często widzi się jak panie do przesady dbają o swoje konie jakby były dużymi… lalkami? Oczywiście. Mówią do nich słodziutkim głosem, zdrabniają ich imiona, głaszczą, rozpieszczają, kupują drogie kosmetyki, a nawet kolorowe “ubranka“.

To wszystko stało się inspiracją dla fotografa reklamowego – Thomas’a Mangold’a. Ten specjalista od fotografowania i retuszowania zwierząt, na swoich zdjęciach przedstawił konia, jako lalkę. Zalotka do rzęs, lokówka i lakier – to atrybuty prawdziwej lalki –damy!

Sądzę, że pomysł Mangold’a jest świetną inspiracją na reklamę dla firm kosmetycznych, producentów mini AGD dla kobiet – lokówek, suszarek, wałków do włosów, a nawet producentów kosmetyków – mascar do rzęs!

Dodałabym tu hasło reklamowe w stylu: “Kobieto, dbaj o swój koński włos“.

Tags

WSPÓŁPRACA

MMhorses Monika Mehlich

To, co robię wykonuję jak najlepiej. Dlaczego? To całkiem proste – Kocham to!

PRACA z PASJĄ

Konie, Marketing i Modeling

Kilka lat temu postanowiłam, że każdego dnia będę pracować i żyć z PASJĄ. Obiecałam sobie codziennie robić to, co kocham. Z tego właśnie względu postanowiłam założyć blog i całą działalność związaną MMhorses – reklama i sesje zdjęciowe z końmi.

Zapraszam do współpracy z kobietą z PASJĄ – wulkanem energii, miłością do tego co robi i masą pomysłów na sibie i projekt. który realizuje.

monika@mmhorses.pl

+48 661 451 212

Monika Mehlich

PARTNERZY 

Współpraca z MMhorses

Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w swoim życiu

DLACZEGO MMhorses?

Jeśli PRACY towarzyszy PASJA to jej efektom towarzyszy PERFEKCJA

Do pracy z PASJĄ niezbędna jest miłość i zaangażowanie do tego, co się robi. W MMhorses współpracują kobiety, które kochają to, co robią i to jest nasze główne “dlaczego“. Jeśli, człowiek w życiu robi to, co kocha robi to najlepiej jak potrafi:

Doświadczenie w pozowaniu do zdjęć z końmi.

Wiedza i doświadczenie w czytaniu końskiej mimiki ciała

Pasja do fotografii 

Pozytywne nastawienie do świata.

 

Duet MMhorses Monika&Dagmara założycielki projektu “Kobieta z PASJĄ” – sesje zdjęciowe z końmi

PASJA
MIŁOŚĆ
NIEPOWTARZALNOŚĆ
PERFEKCJA

MMhorses Social Media