• Kampanie reklamowe z wykorzystaniem wizerunku MM
  • Reklama i promocja produktu z końmi
  • Własna baza stajni i fotografów
  • Współpraca przy organizacji pokazów mody, eventów z udziałem koni

INSPIRACJA – WYŚCIGI KONNE I STYL Z ROYAL ASCOT

Royal Ascot Racecourse to jedne z najbardziej znanych i prestiżowych wyścigów konnych na świecie, ale również najważniejsze wydarzenie towarzyskie w Anglii.

Historia wyścigów sięga roku 1711 – kiedy po raz pierwszy zorganizowała je królowa Anna. Wyścigi odbywają się w Ascot, miasteczku położonym w południowej Anglii. Na czas wyścigów królowa Elżbieta  przenosi swą rezydencję do zamku Windsor, aby być jak najbliżej. Codziennie o pierwszej trzydzieści wyrusza na wyścigi, przejeżdżając przez Long Walk – wysadzaną kasztanowcami aleję wiodącą przez park otaczający zamek. Wydarzenie trwa 5 dni, a punktem kulminacyjnym jest gonitwa Gold Cup na 4,5 kilometrowym odcinku.

Wszystkich obecnych obowiązuje dress-code. Etykieta jest ściśle przestrzegana, zwłaszcza w Royal Enclosure, gdzie obowiązują jasne fraki i cylindry dla panów. Kobiety powinny mieć zakryte ramiona, oraz obowiązkowo kapelusze. To jedyna część garderoby, która pozwala na nieco szaleństwa. Do tradycji należy pokazanie się w jak najbardziej oryginalnym nakryciu głowy.


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/plugins/aero_addons/templates/aero_addons_buttons_box.php on line 25

Oficjalna strona Royal Ascot