• Kobiece sesje zdjęciowe z końmi
  • Reklama i promocja produktu z końmi
  • Własna baza stajni i fotografów
  • Współpraca przy organizacji pokazów mody, eventów z udziałem koni

ENERGIA CZŁOWIEKA A WSPÓŁPRACA Z KOŃMI NA PRZYKŁADZIE SESJI ZDJĘCIOWEJ TOP MODEL

Wydawać by się mogło, że sesja zdjęciowa z końmi, to nic trudnego – wystarczy tylko stanąć i zapozować.

Wiem to, że wcale tak nie jest.

Konie to zwierzęta społeczne i mają to do siebie, że przyjmują energię swoich współtowarzyszy. Jeśli modelka ma w sobie dobrą energię i pozytywne nastawienie to koń będzie spokojny, i zdjęcia będą lepsze. Natomiast w momencie, kiedy człowiek się stresuje, spina się całe jego ciało, dla konia jest to wyczuwalne i oznacza niebezpieczeństwo. Wtedy zaczyna się szarpanina i sztuczne pozy, które niekorzystnie wyglądają zna zdjęciach.

Uważam, że żeby zdjęcie z koniem było dobre – (a jest kiedy kiedy człowiek i koń wyglądają dobrze RAZEM), musi istnieć jakakolwiek więź między nimi, taka pozytywna interakcja…

Polecam zobaczyć fragment odcinka Top Model, w której uczestnicy biorą udział w sesji zdjęciowej z końmi. Można tam zaobserwować jak energia człowieka wpływa na zachowanie konia.

Zdjęcia zostały zrobione w stadninie koni Ferenstein w Gałkowie, przez brytyjską fotografkę mody Lara Jade. Cały odcinek można zobaczyć TUTAJ

MONIKA MEHLICH


Monika Mehlich

 

Jestem Kobietą z PASJĄ.
Kocham konie, modę i sesje zdjęciowe. Wszystko, to łączę to w jedno –  MMhorses. To miejsce, w którym pokazuję jak dzięki pasji żyję z PASJĄ.

Życie bez PASJI jest niewybaczalne