MONIKA MEHLICH – PORTFOLIO

 Jesteśmy mistrzami naszego własnego spełnienia

 Mistrz w sztuce życia widzi cienką granicę między pracą a grą, trudem a przyjemnością, umysłem a ciałem, informacją a rozrywką, miłością a religią.

Ledwo jest w stanie odróżnić jedno od drugiego. Po prostu wykonuje swoją wizję doskonałości we wszystkim co robi, pozwalając innym zdecydować, czy pracuje czy się bawi. Bo dla niego to zawsze jest jedno i drugie.

James Michener

Bóg wzywa Cię do miejsca gdzie spotykają się Twoja najgłębsza satysfakcja oraz największy głód świata.

Właśnie tam odnajdziesz sens swojego życia.

W miejscu gdzie Twoja największa satysfakcja spotyka się z potrzebami świata.

Postaraj się ustalić co jest dla Ciebie źródłem prawdziwej radości i satysfakcji a następnie zastanów się nad potrzebami świata.

Gdzie te 2 elementy się ze sobą stykają?

Drogą, do odkrycia swojego najważniejszego powołania jest uświadomienie sobie faktu, że znaleźliśmy się na świecie po to, aby pomagać ludziom w potrzebie.

Jeżeli gotowi jesteśmy powiedzieć: nie wyobrażam sobie abym miał teraz robić cokolwiek innego, można uznać że odkryliśmy istotę prawdziwej wartości i czerpiemy satysfakcję z realizacji swojego powołania.

Poczucie najgłębszej radości płynącej z realizacji powołania inspiruje nas i daje nam energię niezbędną do tego abyśmy mogli konturować starania bez względu na koszty osobiste.

Fryderyk Bitchel

Wolność to po prostu sposobność do znalezienia definicji siebie, prawdziwej, autentycznej indywidualności i radość z czynienia świata wokół siebie nieco lepszym i piękniejszym.

Jakość życia zależy od tego ile czasu poświęcasz na to, co CHCESZ robić, a nie musisz.
Patrząc przez ten pryzmat wiedziemy cudowne życie.

Wszystko polega na tym, żeby człowiek był taki, jaki jest, żeby nie wstydził się chcieć tego, czego chce i marzyć o tym, o czym marzy. Ludzie są na ogół niewolnikami konwenansów. Ktoś im powiedział, że powinni być tacy i tacy, i starają się być takimi aż do śmierci, nie wiedząc nawet, kim byli i są naprawdę. Nie są więc nikim i niczym, postępują niejednoznacznie, niejasno, chaotycznie. Człowiek przede wszystkim musi mieć odwagę być sobą.

PASJA to bycie sobą. Pasja jest wtedy, kiedy wyrażasz siebie. Kiedy dokładnie wiesz kim jesteś i czego chcesz.

MM

Pasja, doskonałe wyniki i sens życia nie mogą istnieć bez wiarygodności.

Ludzie genialni są obiektem podziwu.

Ludzie majętni są obiektem zazdrości.

Ludzie władzy są postrachem.

I tylko ludzi silnego charakteru obdarza się zaufaniem.

"Who is SHE?" - MMhorses& Tattini campaign