• Kobiece sesje zdjęciowe z końmi
  • Reklama i promocja produktu z końmi
  • Własna baza stajni i fotografów
  • Współpraca przy organizacji pokazów mody, eventów z udziałem koni

REKLAMOWA SESJA ZDJĘCIOWA Z KONIEM – BENTLEY EQUESTRIAN CONTINENTAL GT

Bentley Continental GT Convertible Equestrian Edition to ekskluzywny model, do produkcji którego inspirację stanowiły konie. Jak sama nazwa wskazuje “Equestrian EditionBentley nawiązuje do jeździectwa, a konkretnie do najbardziej prestiżowego wydarzenia w kalendarzu wyścigów konnych – The Cheltenham Festival.

Nie bez powodu do reklamowego zdjęcia Bentley Equestrian Edition wykorzystano konia sportowego (umięśniony, ogolony). Wybrano także nieprzypadkowe miejsce – Zamek Jackdaws słynny ośrodek jeździecki znajdujący się 10 km od toru wyścigowego Cheltenham.

Model powstał w fabryce Bentleya w Crewe. Marka po raz pierwszy zdecydowała się wyprodukować model nawiązujący do koni. Nie dziwi mnie ten fakt, ponieważ konie są symbolem luksusu, prestiżu i elegancji.

Edycja jeździecka charakteryzuje się połączeniem skóry, forniru, złotych detali, a także obić z tweedu – materiału, który jest symbolem elegancji Wielkiej Brytanii.

Sylwetki koni i jeźdźców zdobią wszystkie cztery siedzenia. Ta sama sylwetka konia i jeźdźca wraz z logo Bentley Mulliner ozdabiają przednią konsolę.

 Z całą pewnością należę do tych miłośniczek koni i stylu jeździeckiego, która zasiadłaby za kierownicą tego samochodowego cudeńka 😉

Któż to wie – może na kolejnym reklamowym zdjęciu Bentley Equestrian Edition zobaczycie machającą do Was MM ? 😉

MONIKA MEHLICH


Monika Mehlich

 

Jestem Kobietą z PASJĄ.
Kocham konie, modę i sesje zdjęciowe. Wszystko, to łączę to w jedno –  MMhorses. To miejsce, w którym pokazuję jak dzięki pasji żyję z PASJĄ.

Życie bez PASJI jest niewybaczalne