• Kobiece sesje zdjęciowe z końmi
  • Reklama i promocja produktu z końmi
  • Własna baza stajni i fotografów
  • Współpraca przy organizacji pokazów mody, eventów z udziałem koni

INSPIRACJA – DZIECIĘCE SESJE ZDJĘCIOWE Z KOŃMI

Kampania reklamowa Bonpoint, zima 2016

Francuski producent odzieży dla dzieci postawił na kampanię reklamową dzieci z udziałem białego kuca szetlandzkiego. Zarówno na wybiegu jak i w video klipie prezentuje się bardzo oryginalnie.

Zdjęcia Dominique Maitre, marka Bonpoint

Seaward Haze

Sesja zdjęciowa do magazynu Wintersummer Magazine, 2016, zdjęcia wykonała specjalistka  od fotografii dziecięcej – Luca Zordan.

Podobają mi się tutaj długie blond rozwiane włosy i morska sceneria. Dodatkowym atutem są sweterki i kurteczki, które doskonale są zaprezentowane. Dodałabym tu natomiast trochę więcej uśmiechu i radości. Takie są w końcu dzieci, prawda?

Can you hear my heart beat ?

Sesja zdjęciowa do magazynu Papier Mache Magazine 2015,

Zdjęcia wykonał Federico Leone,  który również jest znany z bardzo dobrej fotografii dziecięcej. Typowa sesja Fashion w tajemniczym klimacie. Trudno się zorientować w jakim wieku jest modelka, wygląda bardziej na nastolatkę niż dziecko. Mimo to na zdjęciach wyszła niezwykle dziewczęco i uroczo. Sesja zdecydowanie w moim klimacie.

Dzieci są beztroskie i szczęśliwe. Ich zdjęcia w połączeniu z końmi dają wręcz magnetyzujący efekt. W takich sesjach jest dużo emocji, które wspaniale wpływają na sprzedaż produktu.

MONIKA MEHLICH


Monika Mehlich

 

Jestem Kobietą z PASJĄ.
Kocham konie, modę i sesje zdjęciowe. Wszystko, to łączę to w jedno –  MMhorses. To miejsce, w którym pokazuję jak dzięki pasji żyję z PASJĄ.

Życie bez PASJI jest niewybaczalne