REKLAMA PRODUKTU Z KOŃMI – PRODUKTY HERMES

Hermes – francuski, luksusowy dom mody. Firma, która według mnie jest mistrzem reklamy produktów z końmi.

Początki Hermès to produkcja wysokiej jakości sprzętu i akcesoriów jeździeckich. W 1837 założyciej firmy – Thierry Hermès otworzył w Paryżu swój pierwszy sklep. Wiedzę na temat rzemiosła zdobył już jako dziecko, opiekując się końmi. Do jego sukcesu niewątpliwie przyczynił się dostęp do wersalskiej szkoły jeździeckiej. Tam mógł obserwować gonitwy i pogłębiać fachową wiedzę, a co najważniejsze dotrzeć i przebywać wśród swoich finalnych odbiorców – arystokracji francuskiej. “Z kim się zadajesz, takim się stajesz” – dzięki wytężonej pracy i dbałości o szczegóły, Thierry zdobył uznanie w hermetycznym, arystokrackim środowisku. Co więcej, kilkanaście lat później odebrał pierwsze prestiżowe nagrody, które ugruntowały jego pozycję. Stał się mistrzem w swoim fachu.

Inspirujące jest zaczynać coś od początku, tworzyć coś w oparciu o coś, w czym jest się naprawdę mistrzem.

Od samego początku firma postawiła na jakość, luksus i prestiż, docierając do swojego finalnego odbiorcy – ludzi zamożnych. Przeglądając zdjęcia z sesji zdjęciowych Hermès’a odnosi się wrażenie, że są idealne w każdym calu – przekaz, detal, modelka i konie, które sa dominującym elementem.

Tu nie chodzi o retusz zdjęć, tylko o samo przedstawienie produktu, konia i modelki na zdjęciu. Tu nie ma miejsca na tandetę w postaci wymuszonych póz czy otwartych pyszczków koni. Do całości dobierane są również odpowiednie modelki, które współgrają z końmi.

Mimo iż firma znana jest z produkcji wysokiej jakości sprzętu jeździeckiego, to obecnie w jej ofercie znajdziemy torebki, buty, apaszki, biżuterię a nawet serwisy do kawy, zawsze reklamowane z… końmi.  Tu wizerunek konia jest tu podstawą.

Poniżej – sesja zdjęciowa z kucykami islandzkimi – jak dla mnie bajeczna. Idealna w każdym calu.

Końskie kopyta i szpilki. Zdjęcie jest hipnotyzujące, zapadające w pamięć. Wspaniały pomysł na reklamę butów.

Bo tu liczy się przekaz – torebka dla kobiety i koń. Modelka jest tutaj dodatkiem (a nie na odwrót) i za to lubię to zdjęcie najbardziej.

Subtelne, delikatne i mające to COŚ zdjęcia produktowe z końmi.

Tags

WSPÓŁPRACA

MMhorses Monika Mehlich

To, co robię wykonuję jak najlepiej. Dlaczego? To całkiem proste – Kocham to!

PRACA z PASJĄ

Konie, Marketing i Modeling

Kilka lat temu postanowiłam, że każdego dnia będę pracować i żyć z PASJĄ. Obiecałam sobie codziennie robić to, co kocham. Z tego właśnie względu postanowiłam założyć blog i całą działalność związaną MMhorses – reklama i sesje zdjęciowe z końmi.

Zapraszam do współpracy z kobietą z PASJĄ – wulkanem energii, miłością do tego co robi i masą pomysłów na sibie i projekt. który realizuje.

monika@mmhorses.pl

+48 661 451 212

Monika Mehlich

PARTNERZY 

Współpraca z MMhorses

Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w swoim życiu

DLACZEGO MMhorses?

Jeśli PRACY towarzyszy PASJA to jej efektom towarzyszy PERFEKCJA

Do pracy z PASJĄ niezbędna jest miłość i zaangażowanie do tego, co się robi. W MMhorses współpracują kobiety, które kochają to, co robią i to jest nasze główne “dlaczego“. Jeśli, człowiek w życiu robi to, co kocha robi to najlepiej jak potrafi:

Doświadczenie w pozowaniu do zdjęć z końmi.

Wiedza i doświadczenie w czytaniu końskiej mimiki ciała

Pasja do fotografii 

Pozytywne nastawienie do świata.

 

Duet MMhorses Monika&Dagmara założycielki projektu “Kobieta z PASJĄ” – sesje zdjęciowe z końmi

PASJA
MIŁOŚĆ
NIEPOWTARZALNOŚĆ
PERFEKCJA

MMhorses Social Media