REGULAMIN SESJI ZDJĘCIOWYCH Z KOŃMI

REGULAMIN SESJI ZDJĘCIOWYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MMHORSES

 

Nasza PRACA jest PASJĄ, w której cenimy sobie profesjonalizm. Chcemy, abyś wiedziała wszystko na temat organizowanych przez nas sesji zdjęciowych.

1.

Przed sesją otrzymujesz od nas umowę. Decyzja o skorzystaniu z niezapomnianej sesji zdjęciowej z końmi jest równoznaczna z akceptacją wszystkiego, co zawiera umowa. Stworzyłyśmy regulamin byś po kobiecemu zrozumiała o co chodzi 😊

2.

Wszystkie fotografie, które Ci wręczymy poddajemy podstawowej obróbce graficznej. Pamiętaj proszę, że obróbka graficzna to nie domalowywanie uszkodzonego lakieru na paznokciach czy korekta nieestetycznych odrostów na włosach… Wszelkie takie graficzne zabiegi są jak najbardziej możliwe lecz dodatkowo płatne. Aby zaoszczędzić pieniądze sprawdź jak przygotować się do sesji.

3.

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, to znaczy, że widziałaś nasze zdjęcia i akceptujesz nasze twórcze dzieło. Nasze zdjęcia mają pokazać piękną Ciebie. Nie „bawimy się” w zdjęcia, na których nie poznasz nawet samej siebie 😉

4.

Czas jest dobrem, które jest nieodnawialne. Wiemy to i cenimy Twój i nasz CZAS. Jeśli zdarzy Ci się losowy przypadek, w którym musisz odmówić sesję nie ma problemu – nam też może się zdarzyć. Każda z nas ma jednorazową możliwość przesunięcia terminu sesji. Próba drugiej zmiany terminu wiąże się z przepadnięciem zaliczki.

5.

Zarezerwowanie terminu jest równoznaczne z wpłatą zaliczki czyli 50% wartości sesji. W dniu sesji płacisz nam pozostałe 50%

6.

Jak możesz odebrać zdjęcia? To całkiem proste – nie musisz wychodzić z domu by pobrać zdjęcia – wysyłamy je za pośrednictwem Google dysk. Cenimy wygodę i dajemy możliwość ściągnięcia zdjęć z Internetu – jednym kliknięciem masz wszystkie zdjęcia u siebie na komputerze. Jeśli jednak wolisz pendrive lub płytę CD przygotujemy to dla Ciebie za dodatkową opłatą.

7.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie możesz doczekać się zdjęć po sesji. Pamiętaj jednak, że aby były one piękne i profesjonalne musisz dać nam troszkę czasu – na przygotowanie dla Ciebie ostatecznej wersji zdjęć mamy do 30 dni roboczych od dnia sesji.

8.

Nasze sesje zdjęciowe odbywają się w plenerze – wiesz jak to jest – przyroda rządzi się swoimi prawami, wszyscy musimy liczyć się z gryzącymi mrówkami czy kąsającymi komarami 🙂 A tak poważnie – sesje z końmi mają w sobie element ryzyka – to zwierzęta i tylko zwierzęta więc podczas takich sesji musisz być uważna. Zapewniamy obsługę asystenta, który będzie dbał o Twoje bezpieczeństwo, jednak prosimy Cię byś przed sesją przeczytała o czym należy pamiętać. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za Twoją nieuwagę, bądź kobiecą nieroztropność 😉

9.

Wiemy, jak to jest chcieć jak najszybciej pochwalić się, jak wspaniale spędziłaś czas i doskonale wiemy, że chcesz obwieścić światu, że miałaś sesję z końmi. Musisz jednak troszkę wyluzować i pamiętać, że cenimy nasz PROFESJONALIZM. Naszą rolą jest fotografowanie Ciebie i nie ma tu miejsca na robienie zdjęć przez osoby trzecie. Jeśli to będzie dla Ciebie bardzo ważne możemy na koniec „strzelić” sobie z Tobą selfie 😉

10.

Wykonane podczas sesji zdjęcia są dla Ciebie – możesz się nimi chwalić rodzinie i przyjaciołom a nawet wydrukować w dużym formacie i powiesić w ulubionym miejscu w domu– my również to uwielbiamy (a co? Niech wszyscy wiedzą jakie jesteśmy piękne!) Pamiętaj jednak, że to MMhorses jest wyłącznym właścicielem zdjęć – to znaczy, że nie możesz wykorzystywać naszych zdjęć na banery, reklamy czy billboardy itp.  (z całego serca Ci tego życzymy, robimy takie rzeczy ale wtedy na innych warunkach 😊 )

11.

Przed przystąpieniem do sesji widziałaś nasze portfolio. Chcemy dzielić się z innymi naszym fotograficznym dorobkiem i pokazywać piękno kobiet. Zgoda z naszym regulaminem jest równoznaczna z możliwością udostępnienia zdjęć z Tobą w mediach społecznościowych. Nie musisz się jednak martwić. Za każdym razem poprosimy o Twoją zgodę na udostępnienie konkretnego zdjęcia.

12.

A co z resztą nie obrobionych zdjęć?

Zawsze wybieramy zdjęcia, na których wyglądasz najpiękniej – dostajesz od nas 10 obrobionych zdjęć w wysokim formacie.

Jeśli stwierdzisz, że Ci mało (kochamy to w kobietach, też tak często mamy) nie ma problemu – za dodatkową opłatą wysyłamy Ci dodatkowe zdjęcia. Masz na to 3 miesiące. Po tym czasie nieobrobione zdjęcia są kasowane.

13.

Szczęśliwa trzynastka – sesje zdjęciowe to coś jedynego w swoim rodzaju. Czas, który jest dany Tobie! Możesz także PODAROWAĆ TAKI CZAS NAJBLIŻSZEJ OSOBIE – mamie, przyjaciółce, żonie, kochance (hmmm… 😊 ) W MMhorses masz możliwość wykupienia bonu upominkowego na sesję zdjęciową z końmi, który jest ważny przez 6 miesięcy.

W razie wszelkich innych pytań jesteśmy do dyspozycji monika@mmhorses.pl

Tags