BESTIA JEST PIĘKNA

Historia projektu życia z pasją – MMhorses sięga 2015 roku.

 

To właśnie wtedy po raz pierwszy (od czasu bycia dzieckiem) przyjechałam do stajni. Jak to się stało? Podobno, ciągle mówiłam mojemu Mężowi (wtedy jeszcze chłopakowi 🙂 ), że marzę o koniach – by być z nimi, jeździć na nich, spędzać z nimi czas.

Spytał: “to czemu tego nie robisz”? – odpowiedziałam: “ja?? no wiesz… hmmm… nie wiem sama“.
Któregoś dnia, przychodząc do domu oznajmił tylko: “Ubieraj się, jedziemy do stajni!” Mój wystraszony i spięty wtedy umysł podpowiedział mi: “No ale jak to? Ja i konie…?”

 

Wtedy nie wierzyłam, że kiedykolwiek jeszcze będę mieć do czynienia z tymi zwierzętami. Jako mała dziewczynka marzyłam o tym z całego serca. Moja rodzina jednak była bardzo, bardzo sceptycznie nastawiona do koni -powtarzając mi ciągle, że “konie są niebezpieczne, że mogą kopnąć i lepiej trzymać się od nich z daleka”, „że będę miała nogi jak na beczce zrobione”, „że lepiej żebym znalazła sobie inne poważniejsze zajęcie”, „że teraz jest nauka, a przyjemności, kiedy indziej”. A ja tak bardzo, bardzo chciałam! I wiesz co? Uwierzyłam w to co mówią inni – konie nie są dla mnie. Tak minęło kilkanaście dobrych lat…

…aż do czasu, kiedy moje życie zaczęło się zmieniać.

 

3 lata temu Sebastian pomógł mi podjąć tak ważną, a zarazem bardzo prostą decyzję: „Jedziemy do stajni”. Gdyby nie On, prawdopodobnie nigdy nie robiłabym tego, co kocham – jeździła konno, prowadziła bloga, pozowała do zdjęć z końmi, inspirowała, tworzyła “coś z niczego”. Zapomniałabym o swojej PASJI raz na zawsze i o tym, że marzenia się spełnia. Bo one same nie przychodzą. Trzeba COŚ zrobić, COŚ zacząć, zaufać sobie i wierzyć w TO.

 

Teraz ja powiem Tobie – jeśli jest coś, o czym cholernie marzysz – zrób to. Choćby nie wiem jak głupio brzmiało to dla innych – ZRÓB TO. Choćby śmiali się z Twoich pomysłów, choćby wmawiali Ci, że coś jest bezsensowne, albo że się nie da – ZRÓB TO. Na przekór wszystkim – dla siebie. Dla swoich marzeń i celów.

 

MM

—-

Na zdjęciu Bestia i ja. Moja pierwsza mini sesja zdjęciowa z koniem. Zakochałam się na nowo. Ta miłość trwa do dziś i ciągle się rozwija.

Fotografia: Mój najwspanialszy na świecie <3

Stajnia: Klub Jeździecki “NOWY DWÓR” Szałsza

Tags

WSPÓŁPRACA

MMhorses Monika Mehlich

To, co robię wykonuję jak najlepiej. Dlaczego? To całkiem proste – Kocham to!

PRACA z PASJĄ

Konie, Marketing i Modeling

Kilka lat temu postanowiłam, że każdego dnia będę pracować i żyć z PASJĄ. Obiecałam sobie codziennie robić to, co kocham. Z tego właśnie względu postanowiłam założyć blog i całą działalność związaną MMhorses – reklama i sesje zdjęciowe z końmi.

Zapraszam do współpracy z kobietą z PASJĄ – wulkanem energii, miłością do tego co robi i masą pomysłów na sibie i projekt. który realizuje.

monika@mmhorses.pl

+48 661 451 212

Monika Mehlich

PARTNERZY 

Współpraca z MMhorses

Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w swoim życiu

DLACZEGO MMhorses?

Jeśli PRACY towarzyszy PASJA to jej efektom towarzyszy PERFEKCJA

Do pracy z PASJĄ niezbędna jest miłość i zaangażowanie do tego, co się robi. W MMhorses współpracują kobiety, które kochają to, co robią i to jest nasze główne “dlaczego“. Jeśli, człowiek w życiu robi to, co kocha robi to najlepiej jak potrafi:

Doświadczenie w pozowaniu do zdjęć z końmi.

Wiedza i doświadczenie w czytaniu końskiej mimiki ciała

Pasja do fotografii 

Pozytywne nastawienie do świata.

 

Duet MMhorses Monika&Dagmara założycielki projektu “Kobieta z PASJĄ” – sesje zdjęciowe z końmi

PASJA
MIŁOŚĆ
NIEPOWTARZALNOŚĆ
PERFEKCJA

MMhorses Social Media